Petr Casanova

Láska, partnerské vztahy a rodina – věčná témata k zamyšlení, které Petr umí vysvětlit svým jedinečným lidským a upřímným způsobem a najít tak cestu do mnohých lidských srdcí.
Spisovatel a zakladatel online magazínu a nevšedního konceptu Firstclass.cz, který se zabývá vztahy, životními hodnotami a pozitivním přístupem k životu. Autor několika knižních bestsellerů.
Založil uzavřenou skupinu Klub Motivace, kde lidé sdílejí své osobní výzvy a zkušenosti. Člověk, který lidem pomáhá, motivuje a radí jim, jak se vypořádat s těžkými životními zkouškami a jak z nich vzejít jako vítěz skrze své vnitřní i vnější hodnoty.
Od roku 2019 je zároveň i autorem podcastu Řešidlo a od roku 2020 pravidelně sdílí své zkušenosti během živých vysílání. Člověk, který inspiruje tisíce lidí v Česku ale i na Slovensku. Pro texty Petra Casanovy je typická víra v to lepší v nás, pokora a celkový optimismus.
Jak sám říká: “Bez důvěry není vztah. Důvěra znamená dát druhému možnost, aby ti ublížil, a současně věřit, že to neudělá.”

Více informací zde