Erich von Däniken hostem Festivalu uvědomění 29. září 2024 v Praze

Festival uvědomění

Praha, Lucerna – velký sál
29. 9. 2024, neděle
Vstupenky v síti Ticketstream: https://bit.ly/FU2024_Praha

www.festivaluvedomeni.cz
www.facebook.com/festivaluvedomeni
www.instagram.com/festivaluvedomeni

Pořádá DC Promo Agency s.r.o.
www.dcpromo.cz

Praha bude po roce opět hostit Festival uvědomění, který návštěvníkům nabídne sérii přednášek zaměřených na osobní rozvoj a růst, zdraví, psychologii, výživu, spiritualitu a další oblasti každodenního života, které přednesou špičkoví odborníci, spisovatelé, lékaři a sportovní a mentální lektoři. V této speciální edici, která proběhne 29. září 2024 ve velkém sále Lucerny, se dostanou ke slovu zejména témata jako dávné civilizace, vesmír, mytologie, původ lidstva nebo vlivy umělé inteligence.

Hlavním hostem festivalu bude Erich von Däniken, který patří mezi nejuznávanější světové záhadology a nejčtenější spisovatele literatury faktu na světě. Od vydání své první a zřejmě i nejdůležitější knihy Vzpomínky na budoucnost z roku 1968 se stal autorem dalších více jak 40 knih, kterých se po celém světě prodalo přes 73 milionů výtisků. Stejnojmenný film z roku 1970 se stal předlohou pro velmi populární seriál Vetřelci dávnověku, který se z velké části opíral o Dänikenův výzkum. Švýcarský spisovatel je také spoluzakladatelem a členem společnosti A.A.S.R.A. (Archaeology, Astronautics SETI Research Association), která sdružuje zájemce o výzkum mimozemských civilizací a dávné historie lidstva. Jeho díla byla přeložena do více jak dvaceti jazyků a v popularitě daného oboru nebyla doposud překonána.

Mezi dalšími přednášejícími nebude chybět ani přední český dokumentarista a spisovatel Viliam Poltikovič, filmový producent a scénárista Petr Vachler, pohled na kvantovou fyziku a vliv na realitu uvede Jan Rak, téma šamanismu otevře Pjér la Šé’z a fenomén mimozemských civilizací uvede legenda tohoto tématu, Sueneé. Další vystupující budou oznámení v dohledné době.

Návštěvníci budou mít možnost si vyslechnout nejen přednášky výše jmenovaných, ale také se zapojit do diskuse.

Erich von Däniken patří beze sporu mezi legendy a názory na jeho interpretaci archeologických
nálezů budí vášně už více jak půl století. Při loňské návštěvě Festivalu uvědomění ve Svojšicích u Pardubic si ho přišlo poslechnout téměř 4.500 návštěvníků. Jsme proto moc rádi, že o rok později přijal pozvání i do Prahy“, říká pořadatel akce Petr Dzingel.

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodejní síti Ticketstream.

Momentálně není žádná další tour